vtipy z branže

Králící

Jedou dva králíci na čundr a v noci jednoho vzbudí jak krokodýl žere toho druhýho a povídá mu, "to jsem nevěděl, že máš spacák od Lacoste" :-)

 

Kráva

Prijedou dva cizinci do naší země a vidí poprvé krávu. Kouknou do turistickýho průvodce a čtou - pije vodu, dává mlíko. přivedeou tedy krávu k potoku a jeden jí strčí hlavu do vody a druhej stolí vzadu u zadku s ešusem. Kráva mu do něj nasere a ten kříčí na toho vpředu, "zvedni jí hlavu vejš! saje ze dna bahno!

 

Zajici

Pri honu sedi v trave dva zajici a kdyz jdou kolem myslivci tak jeden zajic rika druhymu "na toho tlustyho si dej bacha", "proc, to je tak dobrej strelec" pta se druhej? "Ne, ale uz me dvakrat poblil!"

 

Zeny

Zeny jsou jako uragan, kdyz prichazeji jsou horke a vlhke, kdyz odchazeji berou si auta, domy...

Skok padákem

Jdou si dva trempové skočit padákem. Vyletí letadlem do výšky, skočí do prázdna a užívají si volnýho pádu. V tom jeden říká druhýmu "hele, nedáš si jablko?" druhý na to "ale jo, dám" tak snědí jablko a za chvíli říká zase ten první "hele, nedáš si jetě jablko? a druhý " ale jo, dám" za další chvíli říká ten první "nedáš si ještě jedno jablko?" a druhý "jo, ale kde ty jablka pořád bereš?" a první "máš jich plnej batoh..."